SEYAHAT FONU'NA BAŞVUR
Haberler

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu başvurularınızı bekliyor!

Published on 19/02/2015 under Haberler

Hrant Dink Vakfı tarafından yürütülen Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu, iki komşu ülke halkı arasında doğrudan temasların arttırılması ve işbirliklerinin teşvik edilmesi amacıyla, komşu ülkeye yapılacak seyahatleri desteklemeyi hedefliyor.

Hrant Dink Vakfı, Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu için ilk dönem başvurularını 10 Mart 2014 tarihinde açtı. İlk dört dönemde, Türkiye ve Ermenistan’ın pek çok kentinden 700’ü aşkın başvuru alan Seyahat Fonu, bugüne kadar Türkiye ve Ermenistan’ın 24 farklı şehrinden 189 kişiyi destekledi ve 108 kişi komşu ülkeye ziyaretini gerçekleştirdi.

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Birinci Dönem Sonuçları
Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu İkinci Dönem Sonuçları
Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Üçüncü Dönem Sonuçları
Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Dördüncü Dönem Sonuçları

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu yararlanıcılarımızın komşu ülke ile ilgili izlenim ve deneyimlerine ulaşmak için “Sınırları Aşanlar” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu 5. döneminde başvurularınızı bekliyor!

 
Başvurular için Son Tarihler Seçici Kurul Karar Tarihleri Yararlanıcıların Açıklanacağı Tarih Hedeflenen Yararlanıcı Sayısı
1 Mart 2015 10 Mart 2015 15 Mart 2015 Türkiye’den 25, Ermenistan’dan 15

 

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurmadan önce Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Yönetmeliği’ni okuyunuz. Sorularınız için seyahatfonu@hrantdink.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Seçici Kurul Üyeleri
Anahit Minasyan
Dikran Altun
Feray Salman
Gayane Mkrtchyan
Neslihan Özgüneş

Hrant Dink Vakfı’nın Avrupa Birliği desteğiyle hayata geçirdiği Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu, Civilitas Vakfı ortaklığında, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Gümrü merkezli Youth Initiative Center (YIC) işbirliğiyle yürütüyor.